Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.499 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Carbon Steel, carbon steel |
| Type | Garden Fork |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| The maximum unfolded length is | 450mm |
Instock
There are no reviews yet.