Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Wheelbase | Upper Shell |
| Technical parameters | value 2 |
| For Vehicle Type | trucks |
| Tool Supplies | Battery |
| Four-wheel Drive Attributes | Battery |
| Remote Control Peripherals/Devices | Battery |
| Upgrade Parts/Accessories | Lithium Battery |
| RC Parts & Accs | Batteries – LiPo |
| Material | Composite Material |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| voltage | 3.7v |
| capalcity | 450mah |
| plug | XT4.0 |
| for | SYMA X15 X5A-1 X15C X15W |
Instock
There are no reviews yet.