Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 27 × 35 cm |
| Hzxvogen Model | HVT250P |
| Origin | Mainland China |
| Plug Type | US PLUG |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | HVT250P AC DC |
| Certification | CE |
| Brand Name | HZXVOGEN |
| function 1 | Tig ACDC welding machine |
| function 2 | Arc MMA Stick welding machine |
| function 3 | Tig pulse welding |
| Rated Input Voltage (V) | 110V 220V |
Instock
There are no reviews yet.