Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | EPA, FCC, KC |
| Welding thickness | 0.5- 5mm |
| Body capacity | 1kg welding wire |
| Product Name | Gasless Secondary Protection Welding |
Instock
There are no reviews yet.