Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 32 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Voltage: | AC220V/380V |
| Welding mode; | manual welding |
| Current: | 2800A |
| Power: | 12KW 50/60HZ |
| Number of welding: | single gun |
| Packing size | : 28*32*33CM |
| Weight: | 20KG |
Instock
There are no reviews yet.