Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 28 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Plug Type | US PLUG |
| Is Smart Device | no |
| Brand Name | CNCEST |
| Material: | Stainless Steel |
| Color: | Orange |
| Process: | Painting |
| Plug Standard: | US/EU Standard |
| Output Voltage: | 24V |
| Maximum Output Power Current: | 180A/165A |
| Input Voltage: | 110 (120) V/220 (230) V |
| Input Current: | 33.8A (110V)/20A (220V) |
| PWM: | 60% |
| Insulation Class: | F |
| Protection Class: I | P21S |
Instock
There are no reviews yet.