Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| ZX7-250 | Welding Machine |
| Voltage: | 220V |
| Pulse Frequency | 50HZ |
| Output current regulation | 20-250A |
| Rated input current | 43A |
| No-load voltage | 62V |
Instock
There are no reviews yet.