Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Quantity | 3 |
| Wheelbase | Bottom Plate |
| Size | 3.7v |
| Technical parameters | value 2 |
| Model Number | For X23 X23W |
| For Vehicle Type | Helicopters |
| Tool Supplies | Battery |
| Four-wheel Drive Attributes | Battery |
| Remote Control Peripherals/Devices | Battery |
| Upgrade Parts/Accessories | Lithium Battery |
| RC Parts & Accs | Batteries – LiPo |
| Material | Composite Material |
| Brand Name | PYLRC |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | MATERNITY |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.