Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | TIG Welding Torch Cable Cover |
| Certification | CE |
| Length | 3.5m/15ft |
| Width | 10.5 cm/4 inches |
| Diameter | 29mm |
Instock
There are no reviews yet.