Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 10 cm |
| Origin | Mainland China |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | 2+3 pins |
| Certification | CE |
| Brand Name | FOREMAN |
| wire longth | 1.9m |
Instock
There are no reviews yet.