Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | G01 |
| Item Weight | 100g |
| Item Length | 5cm |
| Item Height | 3cm |
| Item Diameter | 3cm |
| Item Width | 4cm |
| Material | Natural Stone |
| Jewelry Findings Type | Loose Bead |
| Origin | Mainland China |
| CN | Inner Mongoria |
| Item Type | jewelry findings |
| Natural Beads | Gobi Agate |
Instock
There are no reviews yet.