Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | welding positoner |
| Weight | 12.5KG |
| Dimensions | 360*310*340mm |
| Tube Diameter | Standard |
| Model Number | HD-10 |
| Brand Name | JINSLU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| with chuck | K01-65 |
| Power input | 220V |
| Capacity(horizontal/vertical) | 10KG/5kg |
| Table diamension | 180CM |
| Table height | 232CM |
| Rotation speed | 2-16RPM |
| Tilt Range | 0-90 |
| Rotation motor | 20W |
Instock
There are no reviews yet.