Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29 × 30 cm |
| Usage | HDPE, PP, PVDF pipes and fittings |
| Weight | 26 |
| Dimensions | 20-200mm |
| Tube Diameter | 20-200mm |
| Model Number | ZDRJ200 |
| Brand Name | mingmai technology |
| Origin | Mainland China |
| pipe diameter | 20-200mm |
| material | PE, PP, PPR |
| rated voltage | 220 VAC |
| frenquancy | 50/60HZ |
| rated power | 2000W |
| output voltage | 8-44V |
| Max. output current | 80A |
| delivery | DHL, TNT, UPS, FEDEX |
| payment | T/T, western union, alibaba, aliexpress |
| shipping cost | FREE |
Instock
There are no reviews yet.