Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Metals Type | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Model Number | CBX0784-1 |
| Item Weight | 0g |
| Item Length | 200inch |
| Item Height | 0inch |
| Product Features | Textured Cable Chain, Stainless Steel, No Fade |
| Item Width | 0inch |
| Material | Metal |
| Jewelry Findings Type | Chains |
| Brand Name | MINGXUAN |
| Item Type | jewelry findings |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.