Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 58 × 51 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | welding positoner Turn Table |
| Weight | 55KG |
| Dimensions | 620*580*510 |
| Tube Diameter | 25/65mm |
| Model Number | HD-30 |
| Brand Name | JINSLU |
| Origin | Mainland China |
| Power input | 220V or 110V please let us know |
| Capacity(horizontal/vertical) | 30KG/15kg |
| Table diamension | 310mm |
| Table height | 380mm |
| Rotation speed | 1-15RPM |
| Tilt Range | 0-90 |
| Rotation motor | 80w |
Instock
There are no reviews yet.