Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.729 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 9 cm |
| Usage | Pipes Melting Welding |
| Weight | 530g / 1.17lb |
| Dimensions | 78 * 116 * 76mm / 10.94 * 4.56 * 2.99in |
| Tube Diameter | 20-32mm |
| Model Number | PPR Welding Machine |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.