Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.493 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 10 × 2 cm |
| Is Smart Device | no |
| Dimensions | 20/25/32mm |
| Tube Diameter | 20/25/32mm |
| Brand Name | JIANHUA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Heating temperature: | 260 ℃ |
| Model Number: | JH-M13 |
| Weight: | 0.3KG |
| Type: | Plumber tools |
| Place of Origin: | Zhejiang, China (Mainland) |
| Usage: | PE/ppr/pvc/water gas geothermal pipe welding Machine |
| Matrial | High quality aluminum alloy |
| Color | Black Color |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.