Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Clamp Support |
| Weight | 2kg |
| Dimensions | 3d welding table |
| Model Number | XYZ 3D Torch holder |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.