Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 30 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | WELDING |
| Weight | 22KG |
| Dimensions | 720*300*350mm |
| Tube Diameter | NONE |
| Model Number | BY-10T |
| Brand Name | JINSLU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.