Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 19 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Weight | 1.5kg |
| Dimensions | 20-32mm |
| Tube Diameter | 20-32mm |
| Model Number | JIANHUA |
| Brand Name | JIANHUA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V |
| Heating temperature: | 260 ℃ |
| Type: | Plumber tools |
| Usage: | Plastic Pipe Welding Machine |
| Temperature controled: | Automatic Heating |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.