Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 27 × 9 cm |
| Is Smart Device | no |
| Dimensions | 75-110mm |
| Tube Diameter | 75/90/110MM all of use |
| Model Number | JIANHUA-S03 |
| Brand Name | JIANHUA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V/110V |
| Heating temperature: | 260 ℃ |
| Weight: | 4.5-5.5KG |
| Type: | Plumber tools |
| Power | 1200W |
| Place of Origin: | Zhejiang, China (Mainland) |
| Usage: | pipework, PE/ppr/pvc/water gas geothermal pipe welding Machine |
| Temperature controled: | Consant temperature electronic |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.