Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 58 × 63 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Roll Welding Positioner |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Load Capacity: | 1 Ton |
| Diameter Range: | 20uff5e700 mm |
| Speed Range: | 0-2000 r/min |
| Roller Type(WxD): | 50mm u00d7 200mm |
Instock
There are no reviews yet.