Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 65 × 60 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | welding |
| Weight | 110KG |
| Dimensions | 550*590*650mm |
| Tube Diameter | 140/170mm |
| Model Number | HD-100 |
| Brand Name | JINSLU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.