Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Welding Positioner |
| Weight | 12kg |
| Dimensions | 34*39*35 Package Size |
| Tube Diameter | /// |
| Model Number | HD-10 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.