Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Usage | welding |
| Weight | 11KG |
| Dimensions | 370*270*220mm |
| Tube Diameter | – |
| Model Number | BWJ-30 |
| Origin | Mainland China |
| Model | BWJ-30 |
| Name | Welding positioner |
| Load capacity | 30KG |
| Input power supply | AC220V |
| Motor power | 60W |
| Workbench diameter | 310mm |
| Workbench height | 360mm |
| Workbench speed | 1-15R/Min |
| Flip angle | 0-90 degrees |
| Net weight | 35KG |
Instock
There are no reviews yet.