Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 42 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 63-200, 63-200(four rings) |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product name | butt welding machine |
| Voltage: | 220V |
| Power: | strawberry: 1KW |
| Heating plate | 1.2KW |
| Maximum abutment deviation: | 0.3mm |
| Ambient temperature: | -5 ° C- + 40 ° C |
| Temperature error: | + 3 ° C |
| Package size: | 65 * 42 * 45cm |
| Weight: | 44 KG |
Instock
There are no reviews yet.