Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 34 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input Voltage | 220 |
| Model Number | NEW |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Machine power | 600W |
| Power supply voltage | AC220V/110V 50-60Hz |
| Bottom preheating range | 120X80mm |
| Lamp body diameter: | C 28mm |
Instock
There are no reviews yet.