Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 7 × 15 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | welding or joining cable & wire without electricity, weld connect |
| Weight | 1.5KG |
| Dimensions | 215x75x75mm |
| Welding Pressure | cold press machine |
| Input Voltage | cold press machine |
| Model Number | SZ-2T |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| welding range | 0.30-1.00mm Aluminum: 0.30-1.30mm |
| product structure | stainless steel |
| Control | Manual |
| cold press machine | cold press machine |
| cold welding machine | no power need |
Instock
There are no reviews yet.