Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 708KG |
| Model Number | Industrial Pneumatic Punch Gun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | EPA, FCC, GMP, RoHS |
| Product Name | Industrial Pneumatic Punch Gun |
| Shear strength | 708KG |
| Pressure range | 4-8KGF/CM2 |
| Air Inlet connector | 1/4" |
Instock
There are no reviews yet.