Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 54 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Heat sealing machine plastic bag |
| Model Number | 450mm |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| product number | FL0005 |
| sealing | 8mm |
| sealing length | 45cm |
Instock
There are no reviews yet.