Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 50 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | flex cable bonding |
| Weight | 75KG |
| Dimensions | 550*500*650MM |
| Welding Pressure | 800W |
| Input Voltage | 220V |
| Model Number | EN-580 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.