Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Usage | Pen plating machine |
| Dimensions | Pen plating machine |
| Model Number | 0366 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | DOT, EPA, FCC, RoHS, TGA |
| Product Name | Pen plating machine |
| Input voltage | 115-230 V / 50-60 Hz |
| Maximum power consumption | 65VA |
| Maximum output voltage | 2.0-13.0 v |
| Maximum output current | 3.0A |
Instock
There are no reviews yet.