Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | spot welder |
| Weight | spot welding |
| Dimensions | — |
| Model Number | 80A |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | – |
| Rated Capacity | – |
| Max. Welding Thickness | – |
| Certification | DOT, EPA, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.