Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 2 cm |
| Usage | spot welding |
| Model Number | hand-held spot welding pen |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XPGTool |
| Max. Welding Thickness | 0.3mm and copper sheet |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.