Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | spot welding |
| Model Number | 7Y320 energy storage spot welding machine |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Input DC voltage | 12V-24V |
| Charging current | 20A |
| Charging voltage | 2.3-4.2V |
Instock
There are no reviews yet.