Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 42 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | polishing |
| Weight | 30kg |
| Dimensions | 55x42x35CM |
| Model Number | K3600 |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | — |
| Rated Capacity | — |
| Max. Welding Thickness | — |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.