Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.438 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | DIY 18650 Battery Pack |
| Weight | 438.00 g |
| Model Number | Spot Welders |
| Dimensions | — |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Rated Duty Cycle | — |
| Brand Name | alloet |
| Rated Capacity | — |
| Max. Welding Thickness | — |
| Certification | none, CE |
Instock
There are no reviews yet.