Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | welding |
| Weight | 3.85 |
| Dimensions | 67MM*176MM*126** |
| Model Number | 801H |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | 21W |
| Brand Name | RDDSPON |
| Rated Capacity | 3.5KVA |
| Max. Welding Thickness | 0.05MM-0.5MM |
| Certification | CE |
| RDDSPON Model | 801h |
| peak power | 21W |
| Charging voltage | 5-6V |
| Peak welding energy | 420J |
| Welding Material | Stainless steel, iron, nickel… |
Instock
There are no reviews yet.