Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | spot welded and soldered |
| Weight | 27g |
| Dimensions | 0.15mmx20mmx4mm |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | OTHER |
| Rated Capacity | OTHER |
| Max. Welding Thickness | OTHER |
| Certification | none |
| Material | Nickel-plated Steel, Nickel-plated Steel, Nickel-plated Steel |
| Quailty | 100Pcs Nickel Strip, 100Pcs Nickel Strip, 100Pcs Nickel Strip |
| Feature 1 | Good welding performance, high tensile tension, low resistivity., Good welding performance, high tensile tension, low resistivity., Good welding performance, high tensile tension, low resistivity. |
| Feature 2 | easily spot welded and soldered., easily spot welded and soldered., easily spot welded and soldered. |
Instock
There are no reviews yet.