Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 14 cm |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | K8C |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Rated Capacity | 5300mah |
| Max. Welding Thickness | 0.15mm |
Instock
There are no reviews yet.