Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Spot Welder |
| Weight | 7kg |
| Model Number | KH-28-1500z |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | 1500w |
| Brand Name | RBAY |
| Control method | manual |
| Accessories | 2 pieces nozzles |
| Nozzle size | can be customized |
| Function | car repair |
Instock
There are no reviews yet.