Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 17.6cm |
| Handle Length | 9.6cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | Fixed Blade Knife |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 7.8cm |
| Handle Material | flax |
| Brand Name | NINE THORN |
| Blade Material | 14c28n |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.