Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 20.8cm |
| Handle Length | 11.4cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | Folding Blade Knife |
| Model Number | EF230 |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 9.4cm |
| Handle Material | G10 |
| Brand Name | eafengrow |
| Blade Material | STEEL |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Application | Camping Knife |
Instock
There are no reviews yet.