Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | no |
| Full Length | 17.2cm |
| Handle Length | 10cm |
| Blade Angle | >60° |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 7cm |
| Handle Material | Zinc Aluminum |
| Brand Name | stallone |
| Blade Material | D2 |
| DIY Supplies | Metalworking |
Instock
There are no reviews yet.