Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | no |
| Full Length | 16cm |
| Handle Length | 8cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | pocket knife |
| is_customized | No |
| Model Number | Please contact seller for more pictures |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 8cm |
| Handle Material | Please contact seller for more pictures |
| Brand Name | XMSJ |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Real pictures? | Contact seller |
Instock
There are no reviews yet.