Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 21.9cm |
| Handle Length | 11.9cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | Folding Blade Knife, Folding knife, knife folding, K110 knife, Flipper knife, Hunting knife |
| is_customized | Yes |
| Model Number | ST152 |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 9.7cm |
| Handle Material | Micarta |
| Brand Name | KESIWO |
| Blade Material | D2 |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Application | EDC knife, tactical knife, camping knife, pocket knife |
Instock
There are no reviews yet.