Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 21cm |
| Handle Length | 11cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | Fixed Blade Knife |
| is_customized | No |
| Model Number | E-xzd33B |
| Origin | US(Origin) |
| Blade Length | 9.8cm |
| Handle Material | wood |
| Brand Name | DEHONG |
| Blade Material | 440C |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.