Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 21.8cm |
| Handle Length | 11.5cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | pocket knife |
| Model Number | UT85 |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 9cm |
| Handle Material | Aluminum alloy handle |
| Brand Name | stallone |
| Blade Material | D2 |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.