Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 14cm |
| Handle Length | 11.5cm |
| Blade Angle | ≤60° |
| Type | Fixed Blade Knife |
| Model Number | #11 2 4 7 12 17 19 20 21 Knife Blades |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 2.5cm |
| Handle Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | ESPLB |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
Instock
There are no reviews yet.