Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | no |
| Full Length | 22cm |
| Handle Length | 12cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | Folding Blade Knife |
| is_customized | No |
| Model Number | HALO 6 |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 10cm |
| Handle Material | aluminum alloy |
| Brand Name | FOOH KNIFE |
| Blade Material | D2 |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Item | FOOHKNFIE VERSION HALO 6 Micro Tactical Tech HALO VI Gear D2 Steel CNC 6061 Aluminum Handle EDC Self Defense Gear |
| Series | HALO 6 |
Instock
There are no reviews yet.